Bedankt!

Onze ereleden en sponsors ontvingen een presentje van BBZ met de onderstaande bedanking erbij voor hun niet-afatende steun voor onze vereniging tijdens dit annus horribilis. Meteen bedanken we ook al onze geduldige sympathisanten en ons nog-steeds-dolenthousiast publiek. We blijven werken achter de schermen en we houden jullie op de hoogte!

Er was eens… een tijd voor Corona.

Corona houdt ons nog steeds in zijn greep. Waren we in april nog optimistisch om het jaarconcert uit te stellen naar mei en dan nog eens naar september, dan is in augustus de nuchtere vaststelling realiteit geworden dat er dit jaar geen jaarconcert meer inzit.

Wij beseffen dat wij u daarmee in 2020 niet hebben kunnen geven wat we u beloofd hadden.

Wij appreciëren uw steun als sponsor of als erelid ten zeerste en als dank voor de steun die u onze vereniging heeft gegeven, bieden wij u graag deze fles als presentje aan.

Vergeet even de ellende van vandaag en toast samen met uw geliefden op een hopelijk betere toekomst.

Wij wensen u alvast een veilig en gezond najaar toe.

Proost !

Bedankt!